Asukoht
Viljandi vald, Ramsi
Kirjeldus

Otsime oma kliendile, edukas tootmisettevõte asukohaga Ramsi, Viljandi vald,  asjalikku ekskavaatorijuht-traktoristi.

Tööülesanded: Ekskavaatoritööd turbarabas: turba laadimine autodele, kraavide kaevamine, pinna planeerimine jm.

Turba tootmise ja turbatootmisala hooldamisega seotud traktoritööd.

Masinate jooksvad hooldustööd

Tööaeg: Täistööaeg, ühes vahetuses 8.00- 17.00

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame: Teotahet ja valmidust oskuste omandamiseks meie toel ,kirjeldatud tööülesannete täitmiseks, juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb: Eelnev kogemus, positiivne ellusuhtumine. Eelnevate kogemuse puudumine ei ole aga takistus antud töökohal töötamiseks.

Pakume

Stabiilset töökohta tugevas ettevõttes. Head arenguvõimalust ja huvitavat tööd.

Töötasu: kokkuleppel

Väljaõpe: kohapeal

Esitada: CV ja palgasoov

Jaga:
Close modal window

Positsioon:Ekskavaatorijuht - traktorist

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!